![](https://i0.wp.com/www.balsurasi.org/wp-content/uploads/2023/09/20230925_163829.jpg?fit=1024%2C683&ssl=1)
Fuarımız; arıcılık sektöründe yer alan kişi ve kurumları bir araya getirerek arıcılık sektörüne dair bir farkındalık oluşturmayı amaçlamaktadır. Fuar boyunca yarışmalar, atölye çalışmaları, konserler ve gösteriler gibi birçok etkinlik düzenlenecektir. Fuarımız; arıcılıkla ilgilenen üreticiler, öğrenciler ve akademisyenler, STK’lar, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, özel sektör temsilcileri ile 7’den 70’e arıcılığa ilgi duyan herkesin katılımıyla gerçekleştirilecektir.